Руслан Кравченко в Ірпені перевірив процес відбудови приватного сектору (фото)

image
22 Жовтня 2023, 16:49
Поділитися:

22 жовтня 2023 г. 16:35

Начальник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко в Ірпені позапланово перевірив процес відбудови приватного сектору навпроти ЖК “Ірпінські Липки”. Тут за кошти обласного бюджету відновлюють понад 60 будинків, які зруйнували росіяни.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Сьогодні тут за кошти обласного бюджету відновлюємо понад 60 будинків, які зруйнували росіяни. Частину осель вже відремонтували. Ще частину будуємо “з нуля”. На вул. Багірова будівельні роботи тривають.Попри вихідний!”, – зазначив Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Голова Київської ОВА нагадав, що цього тижня з робочою поїздкою на Київщині побував Президент України Володимир Зеленський, який ознайомився з процесом робіт у регіоні. Серед обʼєктів був також приватний сектор в Ірпені.

Читайте: Володимир Зеленський оглянув на Київщині будівництво житла для людей, які втратили свої домівки через війну

“Для мене як начальника КОВА важливо, щоб роботи тривали постійно. Тому попередив усіх підрядників: буду на обʼєктах тоді, коли менше за все чекаєте. Маємо якнайшвидше відбудувати оселі. Люди повинні повертатися та налагоджувати своє життя. І це – наша спільна відповідальність”, – додав Руслан Кравченко.

Він також зауважив, що за інформацією Департаменту регіонального розвитку КОДА, наступного тижня планується запустити в роботу ще п’ять тендерів, які стосуються відновлення. Це тендерні процедури щодо капітальних ремонтів житлових будинків у Гостомелі, Макарові та Бородянці, нового будівництва приватного житлового будинку в Ірпені, облаштування укриття в Іванкові. Вся детальна інформація щодо закупівель буде оприлюднена офіційно на сайті КОВА.

“Крім того, наступного тижня спеціальна комісія продовжить перевіряти обʼєкти, які відбудовуються на Київщині. Про кожний виїзд повідомимо заздалегідь. Запрошуємо долучатися всіх охочих. Київська обласна державна адміністрація стоїть на позиціях повної відкритості, прозорості, підзвітності перед жителями області”, – підкреслив начальник Київської ОВА.

Нагадаємо, у Тарасівці на Київщині відкрили першу чергу “Містечка Хансена”. Це житло для родин, які втратили свої оселі внаслідок російської агресії. Ключі від осель першої черги отримають 80 родин. Загалом буде побудовано 432 квартири у зблокованих будинках.

Читайте: На Київщині відкрили “Містечко Хансена” для родин, які втратили свої оселі внаслідок агресії рф

Фото: Facebook Руслана Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона