Руслан Кравченко: В Ірпені на Київщині відкрили дитячий садок “Червона калина” (фото)

image
20 Листопада 2023, 16:49
Поділитися:

20 листопада 2023 г. 16:44

В Ірпені на Київщині відкрили дитячий садок “Червона калина”. Сучасний триповерховий заклад розрахований на 300 дітей. Добудувати дитячий садок Ірпеню допомогли партнери португальського міста Кашкайш, які виділили на це 500 тис. євро.

Про цеKВстало відомо здописуголови Київської ОВА Руслана Кравченка у соцмережі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що дитячий садок почав функціонувати ще у 1960 році. Нове приміщення розпочали будувати навесні 2021 року до повномасштабного вторгнення.

“Планували, що діти зможуть піти в сучасний та комфортний заклад уже 2022 року. Однак внаслідок російського вторгнення добудувати садочок вчасно не вдалося. Більше того, внаслідок бойових дій уламками снарядів був пошкоджений дах нового приміщення, фасад, вікна та внутрішні стіни групових кімнат”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Добудувати дитячий садок Ірпеню допомогли партнери португальського міста Кашкайш, які виділили на це 500 тис. євро.

Загальна площа закладу – понад 3 тис. м².

“Тут є все, щоб діти почувалися комфортно і затишно. Крім звичайних групових приміщень, є спортзал, спортивний майданчик та футбольне мініполе. Крім того, діти можуть відвідувати басейн. До речі, це єдиний садок в Ірпені, де є басейн. Басейн та укриття розташовані на цокольному поверсі приміщення”, – йдеться у повідомленні.

Також у закладі діятиме фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний ультразвуковим інгалятором, апаратом для приготування сиглентно-кисневої пінки та аромолампою для аерофітотерапії.

Маленьких ірпінців у спеціально обладнаному приміщенні також навчатимуть комп’ютерній грамотності.

Зазначається, що внаслідок військової агресії зруйновано та пошкоджено 239 закладів освіти. Вже відбудували 196. Зокрема, відновили 69 із 86 пошкоджених окупантами садочків.

Читайте:В КОВА заявили про взяття під жорсткий контроль всіх процесів відбудови регіону

Фото: Фейсбук Руслана Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона