Руслан Кравченко: Група “Прозорість та підзвітність” провела виїзні засідання у всіх семи районах Київщини

image
2 Лютого 2024, 19:09
Поділитися:

2 лютого 2024 г. 19:03

Робоча група “Прозорість та підзвітність” провела виїзне засідання у Фастівському районі. Наразі такі наради вже відбулися у всіх районах Київщини.

Про це KВ стало відомо з повідомлення начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як розповів Руслан Кравченко, група за участі правоохоронців продовжує аналізувати тендерні закупівлі районів та громад, які перевищують 1 млн грн.

“Це зона відповідальності кожного керівника на місцях. Тому всі закупівлі мають бути прозорими і публічними. Всі витрати мають бути обґрунтованими. Вдячний правоохоронцям за колосальну роботу”, – зазначив Руслан Кравченко

Також він наголосив на необхідності співпраці всіх районів та громад з правоохоронними органами. Всі документи та інформація на їх вимогу мають надаватися в повному обсязі та оперативно.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Начальник КОВА також зазначив, що група “Прозорість та підзвітність” продовжить свою роботу. Вже формується план спільних виїздів на конкретні обʼєкти. Перевірятимуть не лише ефективність витрачання коштів, а і якість робіт

Читайте: Руслан Кравченко показав, як в Ірпені відремонтували частину приватного сектору напроти ЖК “Ірпінські липки” (відео)

Фото: Руслан Кравченко в Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона