Рух вантажівок на кордоні зі Словаччиною відновлено

image
5 Грудня 2023, 11:14
Поділитися:

5 грудня 2023 г. 11:01

На кордоні зі Словаччиною тимчасово призупинили блокаду пункту пропуску “Ужгород-Вишне-Німецьке”.Пропуск вантажівок здійснюється у звичайному режимі.

Про це KВ стало відомо з повідомлення заступника міністра інфраструктури України Сергія Деркача.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Пропуск вантажівок через “Ужгород – Вишнє-Нємецьке” здійснюється у звичайному режимі. Продовжуємо працювати із словацькими колегами, щоб запобігти подальшим протестам”, – зазначив Деркач.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Водночас, як повідомив Деркач, міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України проводить інтенсивні консультації та веде комунікацію з партнерами для збереження транспортного безвізу.

Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України,у зв’язку з ускладненим рухом на польському кордоні, на кордоні зі Словаччиною збільшилася кількість вантажівок, які обирають цей напрямок для перетину кордону з Україною.

“Станом на ранок сьогодні в черзі на території Словаччини в бік України перебуває 625 вантажних транспортних засобів”, – йдеться у повідомленні.

Як писалаKВ,Союз автомобільних перевізників Словаччини влаштував “попереджувальну акцію”, вимагаючи від Європейського Союзу поновити дозволи для українських перевізників, що перетинають кордон ЄС. Зараз такі спеціальні дозволи скасовані з огляду на потребу України мати автомобільне сполучення з Європою заради військових та економічних цілей.

Читайте: Прем’єр-міністр Польщі закликав скасувати транспортний безвіз для України, – ЗМІ

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона