розстріл на Києво-Мироцькій» – Містоінформ

image
18 Квітня 2024, 07:11
Поділитися:

У Державному податковому університеті, що в Ірпені, відбулася презентація фільму про події 2022 року «Буча: розстріл на Києво-Мироцькій». Стрічка відображає військові злочини росіян у Бучі. Презентували фільм редакторки Інна Білецька та Алла Садовник. Про це повідомили на офіційній сторінці закладу вищої освіти.

У розслідуванні похвилинно відтворено події 4 березня 2022 року на вулиці Києво-Мироцькій в Бучі та встановлено імена осіб, ймовірно причетних до розстрілу трьох друзів Насті Яланської, Максима Кузьменка і Сергія Устименка, які стали волонтерами і відвозили допомогу в притулок для тварин до Ірпеня.

«Цей фільм для нас є дуже особливим, бо минулої осені за визнання найкращого у світі змагались усі мовники Європи і цей фільм був головним претендентом на перемогу, але у фіналі поступився фільму ВВС про знущання над мавпами. Це пояснюється тим, що Європа за два роки вже втомилась від війни, та ми на таку втому не маємо права. У фільмі йдеться про трьох друзів, за віком близьким до вашого, і важливо розуміти про нашого ворога те, що показано в стрічці та ще як майбутнім правникам, звернути увагу на моменти розслідування», — повідомила редакторка відділу розслідувань Суспільного Інна Білецька.

Журналістки також розповіли, що всі отримані дані були передані до Служби безпеки України.

Подивитись фільм можна ТУТ.

Джерело: Містоінформ