Російська армія знищила ВСІ будинки в селищі Тетерівське (ФОТО)
![Російська армія знищила ВСІ будинки в селищі Тетерівське (ФОТО) Російська армія знищила ВСІ будинки в селищі Тетерівське (ФОТО)](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/b8iQPYkAsVXuXQICA8fec3CdIhzLRWCsq9huyzi6.jpg)
Фото з місця подій
Окупанти нещадно обстріляли селище Тетерівське Вишгородського району, тут не залишилося цілих будинків на північній околиці, а в центрі немає жодного неушкодженого
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на “Апостроф“.
За словами місцевих, російські окупанти бомбардували Тетерівське авіацією, реактивною артилерією й забороненими касетними боєприпасами. Крім того, росіяни залишили по собі не тільки руйнування, а й міни – ще досі не всі дороги в населеному пункті безпечні.
Також місцеві мешканці розповіли про бої ЗСУ з російським окупаційним військом: українські військові знищили колону ворожих БТРів поблизу села – тепер спалену російську техніку поріжуть на метал.
Фотокореспондент “Апострофа” розповів про свою розмову з місцевим жителем:
Кажуть, що вижили тут чудом, адже селище фізично було відрізане від безпечних територій, куди можна було виїхати, але виїжджали. Розповідає місцевий, який представився як Іван, що коли 15-го березня загорівся сусідський будинок, то все-таки вирішив виїхати, повернувся вже на згарище і власної оселі. Зараз він обробляє свій невеличкий город.
Однак, мешканці Тетерівського скаржаться, що в сусідні Кухарі волонтери постійно привозять гуманітарну допомогу та матеріали для відновлення села, а до їхнього селища не доїжджають.
Селище Кухарі зазнало не менших руйнувань від рук і техніки російського окупаційного війська. Росіяни не змогли просунутися з Кухарів у сторону Малина в Житомирській області, тому що ЗСУ підірвали міст через річку Тетерів, а це розгнівало окупантів, які зганяли злість на мирних українцях.
Фотокореспондент каже:
Тут фактично знищено місцеву школу та купу будинків місцевих. Але є одне символічне місце – багатовіковий дуб, який витримав пряме влучання.
Утім, більшість будинків не витримали прямих влучань, як це зробив дуб, і тепер вони зруйновані вщент, відновленню не підлягають.
Нагадаємо, що постраждалі від підтоплення річки Ірпінь домогосподарства у селі Демидів на Вишгородщині отримають по 20 тисяч гривень.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)