Робота з призначення управителів багатоквартирних будинків

Робота з призначення управителів багатоквартирних будинків
19 Червня 2024, 13:16
Поділитися:

Головна  /  Робота з призначення управителів багатоквартирних будинків

|  19. 06. 2024

Нещодавно, департаментом житлово-комунального господарства міської ради, згідно із нормами чинного законодавства України, було оголошено проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків на території Білоцерківської міської територіальної громади (https://bc-rada.gov.ua/node/15204).

Мова йшла про прийняття пропозицій, визначення переможців конкурсу та подальшого їх призначення управителями багатоквартирними будинками (гуртожитками), в яких не створено ОСББ і співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирного будинку (гуртожитку).

На конкурс було винесено два об’єкти. До першого внесено будинки по вул.Я.Мудрого, 57, 59. До другого – 21 гуртожиток, розташований на території Білоцерківської громади.

Тож, 19 червня відбулося розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями на визначення управителя двох об’єктів конкурсу.

Свої пропозиції подало два претенденти по одному на кожен об’єкт: КП БМР «ЖЕК №1» та КП БМР «Міська служба замовника».

Під час розкриття документів, які надійшли, члени конкурсної комісії попередньо оглянули перелік поданих документів у відповідності до конкурсних вимог.

Оцінювання конкурсних пропозицій здійснить конкурсна комісія за бальною системою,  з урахуванням визначених критерій оцінювання.

Результати щодо переможців, або ж щодо відхилення поданих пропозицій буде оголошено під час наступного засідання, яке відбудеться 1 липня ц.р.

Фото

Джерело: Біла Церква – офіційний сайт