Робота макарівських магазинів під час локдауну – Макарів Діловий
7 Квітня 2021, 13:28
Поділитися:

Настав ще один локдаун і багато магазинів зачинилися. Тепер продаж певних груп товарів дозволений лише за адресною доставкою.

Цікаво, чи здійснюється така доставка і в макарівських магазинах? «Макарів Діловий» поцікавився.
Ми навідалися до різних торгівельних центрів в Макарові і ось що з’ясували: майже у всіх магазинах, які зараз на локдауні, таки здійснюється адресна доставка. При цьому, вона повністю безкоштовна.

Однак, є і винятки. Наприклад, магазин «Територія низьких цін» в ТЦ «Віват» не працює взагалі. Така ж ситуація і з магазином одягу на першому поверсі в ТЦ «Фаворит».

Магазин не працює та не здійснює доставки. До речі, в приміщенні «Фавориту» взагалі працює лише «Оптика». А усі інші магазини здійснюють адресну доставку безкоштовно.
Те саме стосується і Побуткомбінату.

У всіх магазинах, котрі пішли на локдаун, є адресна доставка і вона теж безкоштовна.

Що ж, купувати різні товари під час жорсткого карантину все ж можна, але з меншим комфортом. Та не втрачаймо позитивного настрою. Будьмо здорові і нехай жоден локдаун не зіпсує нам настрій!

Джерело: Макарів Діловий

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА