Рівно два роки тому окупанти розстріляли заступника керівника Мунварти Ірпеня Анатолія Колєснікова

image
5 Березня 2024, 17:33
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Минуло 2 роки, як 5 березня 2022 року був жорстоко розстріляний російськими військовими злочинцями заступник керівника КП «Муніципальна варта» Анатолій Колєсніков.

«Того страшного дня він виїхав до мікрорайону Стоянка та зник безвісти. Був знайдений саперами аж 11 квітня 2022 року», — розповів перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Він нагадав, що Анатолій Колєсніков у 2008-2012 роках навчався в Ірпені на факультеті податкової міліції Національного університету ДПС України. Опісля працював заступником начальника курсу на факультеті податково міліції НУДПСУ. Опісля працював оперуповноваженим Бучанської виправної колонії. Майже 4 роки працював у КП «Муніципальна варта Ірпеня».

24 лютого з перших хвилин широкомасштабного вторгнення пішов до Територіальної оборони Ірпеня. У травні 2022 року у нього народилася донечка Вікторія, яку він, на жаль, не дочекався.

«Ми працювали з Анатолієм Дмитровичем в одному приміщенні Ірпінської міської ради, тисли руки на початку кожного робочого дня. Він був мені хорошим та надійним другом, відповідальним працівником, який не боявся викликів. Він був надзвичайно сміливою людиною. Ми бачились з Анатолієм незадовго до його зникнення, обговорювали ситуацію в Ірпені. Ворог неодмінно повинен відповісти за вкрадене життя кожного українця. Від імені колективу виконавчого комітету Ірпінської міськради та КП «Муніципальна варта» висловлюю щирі співчуття родині Анатолія Колєснікова». – додав Андрій Кравчук.Джерело: ITV