“Рік за роком ми покращуємо свої результати”
image
4 Жовтня 2020, 19:44
Поділитися:

“Рік за роком ми покращуємо свої результати”Міський голова Ілля Діков привітав педагогів Вишневого з Днем учителя.

Найкращий подарунок на День учителя педагогам вишнівських шкіл зробили цьогорічні випускники. Нещодавно опублікували рейтинг шкіл Київської області за результатами ЗНО-2020 – всі наші серед найкращих. Із 436 шкіл Київщини – ліцей «Ідеал» на 25 місці, ЗОШ №1 на 26-му, ліцей «Основа» на 30-му, а друга школа на 69-й позиції.

Рік за роком ми покращуємо свої результати. Змінюється не тільки місце в рейтингу. Середній рейтинговий бал випускників також зростає, а це беззаперечно свідчить про те, що зростає і якість шкільної освіти у Вишневому.

Любі наші вчителі. Я бажаю вам доброго здоров’я, терпіння, оптимізму та благополуччя. Ми пишаємося вашими здобутками, і надзвичайно вдячні вам за цю нелегку, але таку важливу працю. Успіхів вам. З Днем учителя!

Джерело: Офіційний веб-сайт Вишневої міської ради

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА