Результати виборів у Гостомелі – у Прилипка проблеми
image
10 Листопада 2020, 15:47
Поділитися:

Гостомельська ТВК оголосила результати виборів в об’єднаній громаді. Так, у раду ОТГ пройшло 8 партій.
Всього в раді буде 26 депутатів. 
1) Європейська Солідарність – 4
2) Слуга Народу – 4
3) За Майбутнє – 4
4) Нові Обличчя – 3
5) Батьківщина – 3
6) Наш Край – 3
7) Голос – 3
8) ОПЗЖ – 2
Для більшості в раді і прийняття усіх рішень потрібно 14 депутатів. Прилипко контролює повністю лише фракцію “Наш край” і частково “За майбутнє”, оскільки має там лояльних людей. Але ця партія має потужну обласну вертикаль, яка має свої погляди на Гостомель. 
ЄС, “Слуга Народу”, “Нові обличчя”, “Голос”, а віднедавна і “Батьківщина” наразі є опозиційними до Прилипка, його “діамантового зятя” та молодшої доньки Надії Скуратівської, яка рулила самим Прилипком. Але на цих виборах вона не пройшла в раду. 
Символічно, що інша донька: Ольга Прилипко, пройшла в депутати від опозиційної в Гостомелі партії “Нові обличчя”. 
Отже, в Гостомелі є висока ймовірність того, що з опозиційних сил буде сформовано дієву більшість, яка дасть нову якість політики й управління в громаді. Однак, на заваді можуть стати амбіції керівників та відсутність досвіду нормальної коаліційної роботи.
Сили сторін потенційної коаліції в розрізі партій є відносно рівними. Отже, першим її випробуванням стане обрання компромісного секретаря ради. 
Чим довше сторони будуть домовлятися і мірятися амбіціями, тим більше шансів у Прилипка переманити на свою сторону або когось із керівників партій, або перекупити окремих депутатів. 
Хоча останнім варто бути обережними. Наразі партії мають імпереативний мандат. Тобто, можуть відкликати нерадивого депутата. Побігши за швидкими грошима від Прилипка, той чи інший депутат може втратити мандат.
Поіменний склад депутатів ГСР ми опублікуємо згодом.
Підписуйтесь на нас уФейсбук, Інстаграм, ТелеграмтаYouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Стало відомо як ділили хабарі за дитсадок у Гостомелі
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА