рейтинг станом на початок квітня 2021 року
5 Квітня 2021, 19:35
Поділитися:Карантин не привіт сумувати. Локдаун – не назавжди. Сьогодні працюю – завтра побачимо.

Очевидно, стан ресторану і його готовність боротися за своє місце на ринку залежить від багатьох факторів. Серед них такі як карантин, місце розташування, постійна клієнтура, вдалий маркетинг, обігові кошти власника тощо.

Втім, виявити ті чи інші проблеми у закладу може лише дуже ретельний аудит. Рейтингові системи на кшталт Foursquare будують свої “пірамідки” ТОПів за дещо іншими принципами, в основі котрих, ймовірно, лежить геолокація.

Відтак, згідно з ним ТОП-10 обухівських (місто і поруч) ресторацій виглядає наступним чином:

 1. ZEFIR
 2. Золотий Фазан
 3. Бакинський Бульвар
 4. Ресторанно-готельний комплекс «Чумацький Шлях»
 5. Трипілля
 6. Матрьошка
 7. Романковская Усадьба
 8. Підкова
 9. арт-кав’ярня “Солодкий блюз”
 10. Хутірець

ПС. Для повноти експерименту і з огляду на результати консультацій зауважимо:

 • що деякі з вищеозначених закладів перебувають в стані ірландського бійця МакГрегора – вже в нокауті, але ще в рейтингах.
 • іншими словами, котируються на рівні згадок і оцінок, але, не зовсім впевнено тримаються на власних ногах, про що свідчать періодично закриті двері і спроби апгрейду.
 • крім того, під час формування рейтингу був вжитий ще один фільтр – “відкриті зараз”. А він, як відомо, досить динамічний.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА