Ремонт зливової каналізації в Дмитрівці на Київщині обійдеться в 9 млн гривень
image
11 Вересня 2020, 18:40
Поділитися:

11 сентября 2020 г. 18:24

На вулицях Радісна та Гагаріна у село Дмитрівці Києво-Святошинського району Київщини капітально відремонтують зливову каналізацію, яка перестала належно функціонувати ще сім років тому. Капремонт за 9,18 млн гривень Дмитрівська сільрада замовила у ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп”. Підрядник повинен виконати роботи до кінця 2020 року.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 25 серпня 2020 року Дмитрівська сільська рада уклала договір з ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп” (*) на проведення капітального ремонту зливової каналізації на вулицях Радісній та Гагаріна в селі Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області. Ціна договору складає 9,18 млн гривень.

ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп” до кінця 2020 року повинно виконати земляні роботи, влаштувати колодязі, прокласти трубопроводи зливової каналізації та відновити дорожнє покриття.

Конкуренцію ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп” в аукціоні склали ТОВ “Спецріллбуд” та ТОВ “Девелопмент-лайн”. Пропозиція ТОВ “Спецріллбуд” була вигіднішою по ціні, але її відхилили через невідповідність тендерним вимогам.

в Телеграм

В Дмитрівській сільраді KV розповіли, що необхідність проведення капремонту зливової каналізації на вулицях Радісній та Гагаріна виникла ще після підтоплення в 2013-2014 роках. Роботи будуть виконуватися за рахунок субвенції Києво-Святошинської райдержадміністрації.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп” зареєстровано в 2020 році в Києві. Статутний капітал – 533 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. Засновник та керівник – Євгенія Аляб’єва. У публічних закупівлях ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп” раніше не перемагало.

Раніше KV повідомляла, що до кінця грудня 2021 року на території Шпитьківської сільської ради Києво-Святошинського району збираються реконструювати з добудовою очисні споруди. Сьогодні через їх зношеність каналізаційні стоки села майже не очищаються і забруднють прилеглі водойми.

Читайте: В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

Дмитрівську сільську раду очолює Тарас Дідич.

* ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп” (Код ЄДРПОУ: 43474371)

Фото: www.neorsd.org

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА