Рашисти вщент зруйнували в Україні вже 101 лікарню
11 Травня 2022, 18:14
Поділитися:

11 травня 2022 г. 17:11

З моменту повномасштабного російського вторгнення в Україні пошкоджено 600 українських медзакладів. Станом на 10 травня зруйновано 450 аптек, майже 200 автомобілів швидкої допомоги розстріляно або викрадено ворогом.Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Снаряди та ракети окупантів поцілили у 600 українських медзакладів. 101 лікарня знищена вщент без можливості відновлення”, – повідомили в пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В міністерстві зауважили, що також руками російських терористів зруйновано 450 аптек. Майже 200 автомобілів екстреної медичної допомоги розстріляно чи захоплено ворогом.

“За кожною цією цифрою — життя сміливого українця. Життя того, хто вчасно не доїхав до лікарні, або кому не було куди їхати, або того, кого просто не пропустили російські військові, і вони не змогли вчасно отримати необхідну медичну допомогу”, – підкреслили в МОЗ.

Так, згідно інформації уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денісової, станом на 2 травня у Чернігові 3 медичні заклади з 5 не підлягають відновленню після бомбардувань.

Це протитуберкульозний диспансер, діагностичний центр допомоги чорнобильцям і кардіоцентр.

Не залишилося жодної лікарні, яка б не була пошкоджена.Також з інфекційного відділення Старобільська на Луганщині вивезено все обладнання, яке було надане з 2014 року за програмами міжнародних донорів і Уряду України.

Серед іншого – апарати ШВЛ, необхідні для критичних випадків захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, 26 квітня завдяки співпраці МОЗ, організації “Лікарі без кордонів” та “Укрзалізниці” у перший рейс вийшов новий потяг-мінігоспіталь. Він складається із кількох вагонів, зокрема й вагона інтенсивної терапії.

Фото: facebook Людмили Денісової

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона