Раптово пішов з життя: у 62 роки помер ректор київського вузу, – ФОТО

Раптово пішов з життя: у 62 роки помер ректор київського вузу, – ФОТО
1 Липня 2024, 16:50
Поділитися:

У неділю, 30 червня, на 63-му році раптово пішов з життя ректор Національного Університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) Євген Імас.

Про це повідомили у НУФВСУ.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

На 63-му році, раптово пішов із життя Євгені Вікторович Імас, професор, доктор економічних наук, ректор та президент Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України, голова Комісії НОК України “Сталий розвиток та спадщина у спорті”, Заслужений економіст України, Почесний академік Національної академії педагогічних наук України, повний кавалер Ордена “За заслуги”, – йдеться у повідомленні.

Причина смерті наразі не називається. В університеті зазначили, що дату, місце та час поховання буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, ми писали раніше, що в Україні у вівторок вранці, 16 квітня, раптово помер письменник та громадський діяч Дмитро Капранов. Наразі причина смерті невідома.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua