Рада звільнила волонтерів від оподаткування

image
16 Листопада 2022, 18:55
Поділитися:

16 листопада 2022 г. 18:44

Верховна Рада (ВР) прийняла в цілому законопроект, який передбачає звільнення від оподаткування певних видів благодійної допомоги, зібраної волонтерами.

Про це KВстало відомо з повідомлення народного депутата Ярослава Железняка (група “Голос”).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомив Железняк, законопроект №7492 “Про внесення змін до пункту 165.1.54 статті 165 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування певних видів благодійної допомоги, зібраної волонтерами” підтримали 312 депутатів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Законопроект передбачає, що до оподатковуваного доходу осіб, внесених до Реєстру волонтерів, не включати суму отриманої ними благодійної допомоги, якщо така сума в подальшому була витрачена в період воєнного і надзвичайного стану на користь учасників бойових дій по всій Україні, працівників цивільного захисту та членів їх сімей, вимушених переселенців із зон бойових дій по всій Україні.

Також після включення особи до Реєстру звільнення від оподаткування (18% ПДФО і 1,5% військового збору) поширюється не лише на майбутні періоди та попередній звітний рік, а й на строк з початку поточного звітного року до моменту внесення особи до Реєстру волонтерів. Дана норма працюватиме до кінця 2022 року.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні парламенту було продовжено строк дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів до 19 лютого 2023 року.

Читайте: Верховна Рада продовжила строк дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів

Фото: Голос України

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона