Рада позбавила депутатського мандату Ігоря Абрамовича

image
6 Лютого 2023, 15:29
Поділитися:

6 лютого 2023 г. 15:25

Верховна Рада (ВР) підтримала дострокове припинення повноважень народного депутата, обраного свого часу до парламенту від “Опозиційної платформи – За життя” (ОПЗЖ”) Ігоря Абрамовича.

Про це KВстало відомо з повідомлення в телеграм-каналі народного депутата Олексія Гончаренка (фракція “Європейська солідарність”).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Рада підтримала відставку Ігоря Абрамовича, за – 317. Тепер в Раді залишилось 409 депутатів”, – повідомив Гончаренко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

KВінформувала, що народний депутат Ігор Абрамович вирішив достроково скласти повноваження народного депутата. Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія принагідно закликав нардепів, що обирались до (ВР) від нині забороненої ОПЗЖ, наслідувати приклад Абрамовича.

Читайте: Нардеп Абрамович написав заяву про складання депутатських повноважень, – Арахамія

Нагадаємо, спікер Ради Руслан Стефанчук отримав чергове звернення про розгляд проєкту постанови ВР №7694 про позбавлення мандатів парламентарів, обраних від “ОПЗЖ”, а також урядового законопроєкту №7476 про позбавлення мандатів депутатів місцевих рад, обраних від заборонених партій. Раніше про включення цих законопроєктів до порядку денного ВР до спікера Ради звернувся Президент Володимир Зеленський – на виконання відповідної петиції.

Читайте: До спікера ВР Стефанчука надійшло чергове звернення про позбавлення мандатів парламентарів від “ОПЗЖ”

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона