Рада дозволила ввозити безпілотники, тепловізори, коліматори та прилади нічного бачення без сплати мита та ПДВ

image
6 Лютого 2023, 18:31
Поділитися:

6 лютого 2023 г. 18:27

Верховна Рада ухвалила два закони, які спрощують ввезення на територію України безпілотних літальних апаратів та низки інших товарів на період воєнного часу. Також за зверненням волонтерських організацій до списку були ще додані рації.

Про це KВстало відомо з повідомлення у телеграм-каналі народного депутата Ярослава Железняка (фракція “Голос”).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Рада ухвалила наші законопроекти #8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, тепловізорів, коліматорів та приладів нічного бачення та, за зверненням волонтерських організацій, додали рації. Одразу в цілому. За 331 та 326 – голосів. Також можливість експрес-відправок та зняли всі бюрократичні обмеження по імпорту цих важливих для нашої оборони товарів”, – повідомив Железняк.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Закон буде діяти період дії воєнного стану в Україні, але не більш як до 1 січня 2024 року. Зазначені пільги не застосовуватимуть до товарів, що мають походження з країни, визнаної державою-окупантом та/або державою-агресором, та ввозяться з території держави-окупанта чи з окупованої території України

Нагадаємо, Кабінет міністрів спростив правила ввезення в Україну безпілотних літальних апаратів (квадрокоптерів) в якості гуманітарної допомоги. Постанова КМУ визначає, що імпорт дронів цивільного та подвійного призначення не потребує надання будь-яких додаткових документів, у тому числі гарантійних листів кінцевого споживача.

Читайте: Кабмін спростив правила ввезення в Україну дронів

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона