"Територія ЗМІН": кагарлицький фестиваль, де єднаються серця та розквітають таланти

"Територія ЗМІН": кагарлицький фестиваль, де єднаються серця та розквітають таланти
16 Червня 2024, 18:38
Поділитися:


Загадковий квест, захопливі майстер-класи, смачний благодійний ярмарок, запальні танці та щира атмосфера єднання – все це чекало на відвідувачів фестивалю.

Про це розповідає видання kagarlyk.city.

З самого ранку розпочався квест, який заінтригував як юних шукачів пригод, так і дорослих. Це була не просто гра, а справжня подорож, що об’єднала учасників та подарувала їм незабутні емоції.

Одночасно з квестом розгорнувся благодійний ярмарок, де всі, хто бажав, мав змогу зробити добру справу. Кожен продавець на ярмарку вклав свою частку творчості та любові, а відвідувачі могли не лише придбати різні смаколики, а й відчути щиру атмосферу єднання та підтримки.

Ближче до опівдня на фестивалі розпочалися майстер-класи, які стали справжньою творчою лабораторією для дітей та дорослих. Кожен майстер-клас – це можливість розкрити свої таланти, оволодіти новими навичками та створити власні шедеври.

Для батьків, які прагли розслабитися та відволіктися від щоденних турбот, проходила арт-терапія “Магічні Візерунки”. У той же час діти мали змогу розім’ятися під час руханок, насолодитися переглядом мульфільмів та запальною дискотекою.


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

  • Наркоторговцю з Обухівщини повідомлено про підозру

  • Мовні смаколики: в Кагарлику відбулось креативне заняття з української мови

  • Творчі колективи Обухівщини підтвердили почесні звання

  • Кагарлицький журналіст отримав почесну відзнаку за сумлінну працю

  • Письменниця з Кагарлика долучилась до написання роману, що увійшов до Книги РекордівSource link