PUBLIC TALKS: “Верховенство права – Європа”
image
30 Червня 2020, 15:24
Поділитися:“Європейська Солідарність” Обухівщини провела Оpen – air захід приурочений до Дня Конституції України.

Час та формат були обрані не випадково, адже Основний Закон, який гарантує права та свободи громадян мало хто взагалі читав. Так опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (червень 2019), де 47% українців відповіли, що взагалі не читали текст Конституції України.

Це надзвичайно принизливий факт, оскільки знання та дотримання Конституції – це основна умова правової держави!

Тому “Європейська Солідарність” Обухівщини як проєвропейська політична сила, яка відстоює європейський принцип “Верховенства права” у День Конституції провела інформаційно-просвітницьку кампанію за допомогою якої ми поглибили свої знання щодо конституційних прав і обов’язків громадян як засадничих умов руху до ЄС, напротивагу процесам які відбуваються в Росії.

Саме тому разом з однопартійцями, однодумцями та мешканцями міста ми організували імпровізований “пікнік” на галявині біля ЖК “Паркове місто” в Обухові.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА