Прийом заявок від ОСББ на конкурс енергоефективних проєктів у Києві продовжили до 1 березня

image
31 Січня 2023, 09:49
Поділитися:

31 січня 2023 г. 09:44

Термін прийому енергоефективних проєктів “70/30” продовжено ще на місяць – до 1 березня 2023 року. Так вирішила комісія, що проводить конкурс. Він стосується тих будинків, де створено об’єднання співвласників (ОСББ).

Про цеKВстало відомо зповідомленняОфіційного порталу Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Зазначається, що програма допомагає мешканцям житлових будинків, де створені ОСББ та ЖБК, виконати енергоефективні заходи та зменшити вартість комунальних послуг шляхом співфінансування: 30% оплачують мешканці, а 70% – міський бюджет.

“Проєкти-переможці конкурсу 2022 року, роботи яких не були розпочаті, виконуватимуть у 2023 році”, – йдеться у повідомленні.

До переліку робіт, що можуть бути виконані в будинку, належать такі види: капітальний ремонт (реконструкція, модернізація, технічне переоснащення, встановлення) теплових пунктів; капремонт та утеплення фасадів; капремонт і теплоізоляція дахів та підвальних перекриттів; заміна вікон та дверей на енергозберігаючі місцях загального користування; капремонт (реконструкція, модернізація) внутрішньобудинкових інженерних мереж; встановлення будинкових лічильників теплової енергії та/або гарячої води; капремонт (реконструкція, модернізація) систем електричного освітлення із заміною освітлювальних приладів у місцях загального користування на енергоефективні та/або із встановленням датчиків руху для регулювання освітленості в місцях загального користування; реконструкція або технічне переоснащення систем електропостачання та/або теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії; капремонт (реконструкція, технічне переоснащення) внутрішньобудинкового електричного обладнання; інші енергоефективні заходи.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

До проєкту, відповідно до пункту № 6 Положення, слід додати пакет документів:

техніко-економічне обґрунтування проєкту;
документ, що підтверджує повноваження особи на підписання проєкту;
документи, що підтверджують наявність одного або кількох видів гарантування оплати;
витяг із протоколу загальних зборів співвласників, що підтверджує їхнє рішення брати участь у конкурсі;
проєктно-кошторисна документація (робочий проєкт) та позитивний експертний звіт напрямків (видів робіт), що в рамках проєкту передбачається виконати за рахунок коштів бюджету Києва;
копії Статуту ОСББ/ЖБК.

Прийом проєктів для участі в конкурсі здійснюватимуть фахівці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури винятково за попереднім записом щоденно із 08:40 до 11:40 за адресою: вул. Велика Житомирська, 15-А, каб. 9. Записатися для подання проєктної пропозиції можна за телефоном: (044) 279-81-86.

Нагадаємо, що прийом заявок для участі в конкурсі з енергоефективних проєктів “70/30” у 2023 році розпочато 28 листопада 2022-го.

Як інформувалаKВ, у жовтні ц.р. столична міськрада внесла зміни до Положення про конкурс проєктів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках Києва, в яких створені ОСББ і ЖБК.

Зокрема, було розширено перелік робіт, на виконання яких влада Києва може виділяти компенсацію з міської скарбниці. Було додано роботи зі встановлення в будинках вузлів обліку гарячої води, капітальні ремонти освітлення тощо, а також введено обмеження щодо сумарної вартості робіт, яку може компенсувати міський бюджет – тепер не більше 1 тис. гривень за 1 кв.м. загальної площі будинку.

Читайте:Київрада змінила Положення про “Програму 70 на 30”

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона