Привітання Василя Володіна з нагоди Дня вчителя!
image
3 Жовтня 2021, 09:40
Поділитися:

Шановні педагоги Київщини!

Щиро вітаю всіх вас із професійним святом!

Бути вчителем – це покликання та велика відповідальність.

Батьки довіряють вам найдорожче – своїх синів і доньок. А ви вміло знаходите ключ до кожної дитини та розкриваєте її унікальний потенціал. Вмієте зацікавити своїх учнів, навчаєте їх аналізувати, досліджувати і, що найголовніше, не боятися робити помилок. Це саме ті унікальні навики, які не можна купити за жодні гроші. Але саме вони дозволяють нашим школярам досягати успіхів.

Кожен із вас – кращий. А в кожного з вас – кращі учні Київщини, які б’ють рекорди ЗНО, перемагають у всеукраїнських і міжнародних олімпіадах і прославляють нашу область. І це чудово, що ви не обрізаєте дітям крила, а, навпаки, підтримуєте їх. Це заслуговує на велику повагу.

Зі свого боку ми докладаємо зусиль, щоб ви могли працювати в комфортних умовах. Звичайно, нам ще є до чого прагнути. Але наша освітня сфера ще ніколи так масштабно не оновлювалась як зараз.
І для мене принципово, щоб вона якісно змінювалась скрізь – і у містах, і у селах. Усе це стало можливим завдяки програмам Президента України Володимира Зеленського та його дружини Олени Зеленської.

Ми будемо працювати над цим далі. І ви зі свого боку продовжуйте відкривати нове і ділитися з цим зі своїми учнями.

Київщина в багатьох напрямках найкраща. І я пишаюсь, що в сфері освіти ми також лідери. Це ваша заслуга. Тож зі святом вас, дорогі вчителі! Ви в нас – найкращі!

З повагою
голова Київської ОДА Василь Володін

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА