Привітання голови КОДА Олександра Терещука з Днем вишиванки
image
16 Травня 2019, 13:53
Поділитися:

Щиро вітаю Вас зі святом національної єдності – Днем вишиванки!

Сьогодні багато людей – не лише в Україні, а в усьому світі, в містах і селах, в тилу і на фронті – вдягають вишиту сорочку. І це символізує відродження Української Нації! Це свідчить про відновлення українського духу, про становлення нашої ідентичності!

Адже вишиванка – це сакральна річ для кожного. В її орнаменти вкладено сліди історії нашої країни, історії нашого роду. Вишита орнаментом сорочка – не просто вбрання українців. Цей орнамент втілює генетичний код кожного з нас, генетичний код нашої нації!

Це національна святиня, яка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками.

Шановні Українці! У цей світлий день від усього серця бажаю, щоб вишиванка Вашої долі завжди була встелена миром, родинним добробутом та щастям!

Слава Україні!

Голова Київської облдержадміністрації                                      Олександр Терещук

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА