Проведено семінар із загальних питань зайнятості для осіб
image
16 Липня 2021, 14:38
Поділитися:

Фастівською міськрайонною філією Київського обласного  центру зайнятості 15 липня 2021 року проведено семінар із загальних питань зайнятості для осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

В рамках виконання меморандуму про взаємодію та співпрацю від вторинної правової допомоги, до участі залучено начальника відділу «Фастівське бюро правової допомоги» Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Світлану ПАВЛЕНКО, як надала інформацію про перелік правових послуг, які особи мають можливість отримати.

Світлана ПАВЛЕНКО та директор Фастівської міськрайонної філії Вікторія БАРАБАШ узгодили напрямок подальшої співпраці в частині роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у ІІІ кварталі 2021 року. Зокрема отримати консультації та послуги у ІІІ кварталі  2021 року можна 26.08.2021 р. та 21.09.2021 р. в приміщенні філії.

Світлана МИХАЙЛЮК – завідувач сектору активної підтримки безробітних  надала учасникам детальну  інформацію щодо послуг, які надає служба зайнятості населенню, ознайомила з ситуацією на регіональному ринку праці, презентовала офіційний сайт Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/, можливості «Освітнього порталу» https://skills.dcz.gov.ua/  та «Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри»   http://profi.dcz.gov.ua/ , завдяки яким служба зайнятості допомагає безробітним стати конкурентоспроможними на ринку праці.

 

.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА