Проведено інструктажі з дотримання правил пожежної у школах, які прийматимуть учнів під час ЗНО
image
24 Травня 2021, 10:59
Поділитися:

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та пожежі під час підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, 20 травня Фастівським районним сектором було проведено інструктаж з працівниками, які будуть задіяні під час проведення ЗНО у Фастівському академічному ліцеї № 2, Фастівському академічному ліцеї № 2 та ФНВК “ЗОШ I-III ст. № 7-ЦВПВ “ГАРТ”.

З персоналом проведено інструктажі з дотримання правил пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, роз’яснено правила евакуації, порядок дій на випадок виникнення пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння – вогнегасниками, які можуть загасити пожежу на початковій стадії її виникнення.

Начальник 30-ДПРЧ м. Фастів

Вячеслав ГРЕГУЛЬ

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА