Протягом року у столиці посадили понад 320 дерев для відновлення лісів

Протягом року у столиці посадили понад 320 дерев для відновлення лісів
17 Листопада 2023, 14:10
Поділитися:

17 листопада 2023 г. 14:06

За весняно-осінній період 2023 року у київських лісах висаджено понад 321 тисячу сіянців та заліснено 13,5 га лісових площ. В якості посадкового матеріалу використали дуб, яблуню лісову, горобину, бархат амурський, аличу, а також хвойні дерева.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Попри всі виклики, в цьому році наші комунальні підприємства продовжили активно працювати над відновленням лісів. Йдеться як про доповнення лісових культур, тобто висаджування сіянців на місце рослин, які не прижилися, так і про заліснення нових ділянок”, – розповів директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

У пресслужбі КМДА зазначили, що лише за осінній період лісопаркові господарства столиці висадили понад 150 тисяч сіянців.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Третина посадкового матеріалу – листяні породи: дуб, яблуня лісова, горобина, бархат амурський, алича, решта – хвойні”, – додали у пресслужбі.

Також у КМДА підкреслили, що за повідомленням КО “Київзеленбуд”, протягом 2023 року понад 180 тисяч сіянців висадило КП “Святошинське лісопаркове господарство”, більше 88 тисяч – КП “Дарницьке лісопаркове господарство” та майже 54 тисячі – КП “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа”.

Раніше KВ повідомила, що у Київській міській державній адміністрації (КМДА) відбулася презентація українського перекладу європейських стандартів догляду за деревами та обговорення перспектив впровадження нових підходів у роботі комунальних служб.

Читайте: У КМДА презентували українську версію європейських стандартів догляду за деревами

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона