Простій транспорту під час тривог завдав Києву величезних збитків

image
6 Лютого 2023, 18:24
Поділитися:

Через заборону руху громадського транспорту під час повітряної тривоги Київ зазнав збитків на 1,7 мільярдів гривень.

Про це повідомляє громадська ініціатива «Пасажири Києва».

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше важливих та актуальних новин Києва, області та України, щоб ви завжди були в курсі.

Активісти підрахували, скільки годин довелося стояти громадському транспорту і приблизну суму грошей, яку не заробили «Київпастранс» та Київський метрополітен за період дії правила.

Так, за шість місяців через повітряні тривоги громадський транспорт зупинявся на 195 годин, що призвело до фінансових втрат у розмірі 1,7 млрд грн. За словами активістів, у цей період стало зрозуміло, що ці обмеження не гарантують безпеку людей, і пасажири часто не йшли до укриттів, а чекали, поки буде відбій тривоги, або пересідали на інші види транспорту (приватні маршрутки та таксі, які ігнорують заборони).

Скільки годин простоював громадський транспорт у Києві під час повітряних тривог, Пасажири Києва

Крім того, активісти зазначають, що це правило призвело до того, що люди втратили довіру до громадського транспорту, і все більше громадян користуються маршрутками та таксі, щоб дістатися до місця призначення. Це негативно вплинуло на доходи комунального підприємства і завдало шкоди транспортній системі міста.

Також ми писали раніше, що у Києві в міському додатку «Київ Цифровий» може з’явитися електронна транспортна карта. Над її створення фахівці працюють вже давно.

Окрім того, розповідали про те, що у Києві відновили рух трамвайних маршрутів Борщагівської лінії швидкісного трамваю. Йдеться про маршрути №1 «вул. Старовокзальна – Михайлівська Борщагівка» та № 3 «вул. Старовокзальна – вул. Сім‘ї Сосніних».

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua