Прокуратура звинувачує директора ДЮСШ “АТЛЕТ” у завданні збитків при ремонті футбольного поля

image
31 Жовтня 2023, 12:05
Поділитися:

31 жовтня 2023 г. 12:02

Дарницька окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора дитячо-юнацької спортивної школи ”АТЛЕТ” (ДЮСШ) за обвинуваченням у службовій недбалості зі збитками 4 млн гривень на ремонті футбольного поля.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як повідомляють в прокуратурі, між ДЮСШ “АТЛЕТ” та підрядною організацією був укладений договір на капітальний ремонт футбольного поля у Дарницькому районі столиці.

“Керівник підрядної організації вніс до актів виконаних робіт недостовірні відомості щодо стану виконання робіт. У свою чергу директор школи, не перевіривши якість та повноту виконаних робіт, підписав ці документи, що стало підставою для перерахування на рахунки підрядника 8,8 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що експертами встановлено, що обсяги фактично виконаних робіт завищені. Також при їх виконанні допущено ряд істотних порушень. Збитки, завдані столичному бюджету, становлять понад 4 млн гривень.

Раніше в межах цього ж кримінального провадження прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно керівника підрядної організації за обвинуваченням у привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Зазначимо, що в прокуратурі імені директора не вказується, однак, ДЮСШ “АТЛЕТ” очолює Дмитро Павленко.

Нагадаємо, київські правоохоронці повідомили про підозру одній з керівниць комунального підприємства (КП) “Інформатика” Київської міської державної адміністрації (КМДА) за фактом несанкціонованого розповсюдження інформації з обмеженим доступом з бази даних столичної системи “Безпечне місто”. Ймовірно, йдеться про Вероніку Малкову, яку було відсторонено від її повноважень у березні 2023 року. Наступні п’ять років вона може провести за ґратами.

Читайте: Посадовиця столичного КП “Інформатика” підозрюється у розповсюдженні інформації з відеосистеми “Безпечне місто”

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона