Прокуратура вимагає повернути територіальній громаді на Київщині 49 га земель
21 Червня 2022, 16:28
Поділитися:

21 червня 2022 г. 16:23

Києво-Святошинська окружна прокуратура вимагає через суд повернути лісопарковому господарству 49 га земель вартістю понад 410 млн гривень. Зазначається, що ці землі могли бути зареєстровані на нових власників шахрайським чином.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на порталі Київської обласної прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Києво-Святошинська окружна прокуратура звернулась до суду із позовом скасувати рішення про реєстрацію приватної власності на земельні ділянки на території с. Дмитрівка Бучанського району.

Зазначається, що відведення земель відбулося із порушенням вимог земельного та лісового законодавства. Ділянки землі перебували у користуванні КП “Святошинське лісопаркове господарство”, яке, у свою чергу, не надавало дозволу на вилучення їх земель.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У прокуратурі зауважують, що державні акти на право власності земель насправді ніколи не видавались та мають ознаки підробки. Це було встановлено під час розслідування.

“Відтак, 49 га земель вартістю понад 410 млн грн на території Бучанського району незаконно вилучені з комунальної власності. Наразі господарським судом Київської області відкрито провадження у двох справах за позовами прокуратури та призначено їх до судового розгляду”,– йдеться у повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, що столична прокуратура через суд спромоглася повернути столичній громаді земельну ділянку вартістю майже 500 тис. гривень.

Читайте: Прокуратура через суд повернула столичній громаді земельну ділянку на проспекті Шухевича вартістю у півмільйона гривень

Фото: Вечірній Київ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона