Проєкт "Брама": ефективна боротьба з ворогом у інфопросторі

image
4 Травня 2024, 12:21
Поділитися:


Ребрендінг також включає в себе і перезапуск комунікації, а саме – виготовлення та розміщення нових ознайомчих та рекламних матеріалів, з метою залучення більшої кількості небайдужих активних громадян.

Крім того планується спровокувати нову хвилю уваги до проєкту MRIYA, покращити комунікації із користувачами, залучити нових та активізувати вже існуючих.

Про це повідомив керівник Управління протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції (міжрегіонального територіального органу) Національної поліції України підполковник поліції Віталій Паньков.

У зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту, – йдеться в повідомленні.

Проєкт "Брама": ефективна боротьба з ворогом у інфопросторі

Також Віталій Паньков прокоментував чому саме БРАМА

Він зазначає, що перш за все брама – це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу.

БРАМА – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі, – наголосив керівник Укправління.

Наші цінності:

 • прозорість;
 • компетентність;
 • незалежність;
 • результативність

Наша місія:

 • очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту

Наші цілі:

 • Знищення російських осередків в Інтернеті
 • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
 • Протидія наркотикам та шахрайству
 • Навчання та тренінги з кібергігієни
 • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
 • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Також, ми пропонуємо нашим учасникам розважальний контент, який дозволить трішки відволіктись від виконання завдань та порадіти разом із нами успіхам українських військових та недолугим вчинкам нашого спільного ворога.

Тож, долучайтесь до соціального проєкту «БРАМА» – це найбільше інформаційне військо, яке налічує понад 170 000 громадян.

Станом на 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно зі статистики, роботи ще багато і є потреба в допомозі нових небайдужих і активних учасників.

Якщо ти не можеш донатити своїми салами або фінансами, то можеш донатити свій час, – закликають в Управлінні протидії кіберзлочинам в Київській області.


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

 • Що потрібно знати про соціальний проєкт БРАМА

 • Соціальний проєкт BRAMA: протидія російським фейкам та пропаганді

 • В Україні запрацював перший портал повідомлень про сексуальні злочини проти дітей

 • Кіберполіція запрошує долучитись до соціального проєкту "БРАМА"

 • Нацполіція спільно з правоохоронцями із Чехії затримали учасників шахрайських "сall-центрів"Source link