Проєкт «Наша нова громада» оголошує конкурс ініціатив та інтервенцій з підтримки здоровя у громадах

image
7 Травня 2024, 15:06
Поділитися:

Проєктні пропозиції мають передбачати вирішення одного або кількох пріоритетів громади щодо здоров’я:

посилення обізнаності, поінформованості населення громади щодо ведення здорового способу життя;
підвищення культури здорового способу життя, а саме: регулярна фізична активність, харчування, контроль життєвих параметрів таких, як артеріальний тиск, рівень глюкози в крові та інше у осіб віком 45 років та старших, тощо.
покращення життєвого середовища для організації корисного дозвілля

Учасниками конкурсу можуть стати громадські організації, громадські спілки, комунальні неприбуткові підприємства закладів охорони здоров’я, соціального захисту та інші офіційно зареєстровані неприбуткові організації, які зареєстровані в зазначених громадах та їхня основна діяльність відбувається саме в цих громадах.

🔹Вимоги до проєктної заявки:

Заохочується спрямованість діяльності та відповідних витрат бюджету на здійснення проєктної діяльності організації відповідно до пріоритетів конкурсу для забезпечення тривалих результатів – роботу з цільовими аудиторіями, органами влади, громадами.
До участі не приймаються проєкти, що суперечать принципам здорового способу життя.
Фінансування не надається політичним партіям, релігійним громадам, фізичним особам, а також суб’єктам господарювання, які мають на меті отримання прибутку.
Перевага надаватиметься проєктам, що є частиною більшої ініціативи, також таким, що приводять до сталої зміни поведінки людей, яку можна виміряти.
Обов’язковою умовою є участь заявника у співфінансуванні в обсязі не менше 10% від суми бюджету проєкту. Співфінансування можливе як грошима, так і обладнанням чи робочою силою.
Учасники конкурсу мають передбачити поширення напрацьованих в ході реалізації проєкту методик / заходів, інформування громадськості про хід виконання проєкту та його результати, поширення кращого досвіду.

👉Інформаційно:

Максимальний розмір фінансування проєктної пропозиції – до 50 тис.грн
Останній термін подання проєктних пропозицій – 14 травня 2024 року
Оголошення результатів конкурсу – до 28 травня 2024 року
Період реалізації проєкту – червень-серпень 2024 року
Орієнтовний термін закінчення реалізації проєктів – 10 вересня 2024 року

💻Для подачі заявки необхідно:

заповнити форму проєктної заявки: https://drive.google.com/drive/folders/1mZRLuzi1nKXVkbogFEWnPTuNyl7eH38c
надіслати заповнену форму проєктної заявки та зазначені в ній додатки на електронну адресу [email protected] до 14 травня 2024 року

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів