Програмний РРО – використання простіше та дешевше

image
23 Жовтня 2023, 19:30
Поділитися:

Головне управління ДПС нагадує суб’єктам господарювання, що вони  самостійно та за  власним бажанням можуть обрати класичний або програмний РРО  для застосування у господарській діяльності, – залежно від функціональних потреб та фінансових можливостей.

Платнику податків слід враховувати, що  програмний РРО має переваги перед класичним, оскільки тут використовується безкоштовне програмне рішення від ДПС, яке забезпечує функціональні можливості, що відповідають  вимогам Закону про РРО.

Програмний РРО можна встановити на будь-який гаджет, яким підтримується операційна система Windows, Android, чи іОS, який має підключення до мережі Internet, зекономивши на придбанні традиційного касового апарату та на його обслуговуванні.

Програмні РРО реєструються в контролюючих органах виключно в режимі онлайні.

Процес використання ПРРО передбачає онлайн передачу/отримання даних до/від фіскального сервера контролюючого органу.

За запитом користувача в ПРРО  створено автоматичне формування Z-звіту (періодичного звіту) засобами фіскального серверу, при цьому передача даних до ДПС забезпечується без залучення інформаційних еквайєрів.

Використання ПРРО дає змогу зменшити витрати на здійснення розрахункових операцій, забезпечує ведення обліку товарів, формування звітності за любий період, зменшення ціни для привілейованих клієнтів,  сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних, фіксації форми оплати, підрахунку будь-яких податків та знижок, тощо.

Для покупців (споживачів) застосування  РРО/ПРРО  містить ряд переваг, адже отримання розрахункового документу споживачем – це гарантія захисту його прав та створення можливості:

– здійснювати гарантійне обслуговування придбаного товару;

– повернути придбаний неякісний товар;

– фіскальний чек убезпечує споживача від придбання контрафактних (фальсифікованих) та контрабандних товарів;

– видача фіскальних чеків зменшує рівень тіньової економіки.

Комунікаційна платформа: [email protected]

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів