Профтехосвіта на Київщині: цьогоріч найбільше поступали на кухарів та зварювальників

Профтехосвіта на Київщині: цьогоріч найбільше поступали на кухарів та зварювальників
7 Листопада 2022, 13:09
Поділитися:

7 листопада 2022 г. 13:02

Київська обласна військова адміністрація (КОВА) оприлюднила статистику – які спеціальності воліють опанувати юнаки в професійних училищах. Частіше хочуть стати кухарями, електрозварювальниками і слюсарами.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення КОВА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“1 листопада 2022 року завершилася вступна кампанія до закладів професійної освіти. Близько 3300 першокурсників зараховано до закладів профтехосвіти Київщини.

Попри війну, закладам профтехосвіти Київщини вдалося виконати державне та регіональне замовлення на 100%”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що “з огляду на безпекову ситуацію, наразі із 22 закладів професійно-технічної і трьох закладів фахової передвищої освіти, 19 закладів працюють у змішаній формі, по три – очно і дистанційно”.

“Найбільшим попитом серед вступників 2022 року користувались професії кухар, електрозварник, слюсар із ремонту автотранспортних засобів, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, електромонтер із ремонту та обслуговування електрообладнання”, – кажуть в релізі.

При цьому понад 70% першокурсників здобуватимуть робітничу кваліфікацію за інтегрованими професіями, що “надзвичайно важливо як в умовах війни, так і в період відбудови”.

Читайте: Рада дозволила отримувати безоплатно другу профтехосвіту

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона