Продаж товарів через соцмережі без реєстрації в податковій — заборонений

Продаж товарів через соцмережі без реєстрації в податковій — заборонений
16 Жовтня 2023, 18:52
Поділитися:

Про необхідність реєстрації суб’єкта господарювання для здійснення продажу товарів та надання послуг нагадало управління ДПС у Київській області. 

«Наразі досить поширеними стали продажі товарів та надання послуг через соціальні мережі Facebook, Instagram та інші інтернет майданчики, які використовуються громадянами у якості бізнес-платформ для дистанційного продажу товарів/послуг.

Окремі продавці зволікають з реєстрацією підприємницької діяльності з метою ухилення від сплати податків, здійснюючи розрахунки через банківські картки фізичних осіб та порушуючи чинне законодавство. 

Такі факти досліджуються та перевіряються працівниками податкових органів. У разі підтвердження фактів провадження господарської діяльності без державної реєстрації вживаються відповідні заходи реагування. Здійснення господарської діяльності без державної реєстрації загрожує притягненням посадових осіб до адміністративної, а в окремих випадках, до кримінальної відповідальності», — повідомило управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Київській області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама