Про зняття з квартирного обліку Регеди Володимира Федоровича, Босенко Тетяну Павлівну та Регеду Любов Володимирівну
image
16 Вересня 2020, 14:49
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               № 

 

Про зняття  з квартирного обліку

Регеди Володимира Федоровича,

Босенко Тетяну Павлівну
та Регеду Любов Володимирівну

 

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради,  інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,  керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1987 р. № 470 та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

 

Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла: Регеду Володимира Федоровича, **** р.н., в зв’язку з поліпшенням житлових умов, Босенко Тетяну Павлівну, **** р.н., в зв’язку зі смертю, Регеду Любов Володимирівну, **** р.н., в зв’язку із зміною місця проживання, які перебувають на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому № 214/9 від 16.10.1995 року п.1.4.
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського   голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

 

 

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА