Про зняття з квартирного обліку Осадчука Анатолія Васильовича та Осадчук Ніни Трохимівни
image
11 Вересня 2020, 18:29
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                               №

 

 

Про зняття  з квартирного обліку

Осадчука Анатолія Васильовича

та Осадчук Ніни Трохимівни

 

Згідно з інформацією Фастівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок № 470 від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

 

Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з позачергових списків на одержання житла: Осадчука Анатолія Васильовича,  **** р.н. та Осадчук Ніну Трохимівну, **** р.н., які перебувають на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому № 3/1 від 18.01.1995 року п. 1.1, в зв’язку зі смертю.

 

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

 

Міський голова                                                                                       М.В. Нетяжук

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА