Про зняття  з квартирного обліку Андрощука Ростислава Миколайовича, Андрощук Віти Вячеславівни, та Андрощука Артема Ростиславовича
image
13 Січня 2022, 19:01
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                       м.Фастів                                                   №_____

 

Про зняття  з квартирного обліку

Андрощука Ростислава Миколайовича,

Андрощук Віти Вячеславівни,

та Андрощука Артема Ростиславовича

 

Враховуючи рішення громадської комісії по житловим питанням та інформацію, яка міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, керуючись ст. 40 Житлового кодексу Української РСР,  Постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок № 470 від 11.12.1987 р.  «Про затвердження  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та пп.2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

 

Зняти з квартирного обліку за місцем проживання та виключити з першочергових списків на одержання житла: Андрощука Ростислава Миколайовича, **** р.н, Андрощук Віту Вячеславівну, **** р.н., та Андрощука Артема Ростиславовича, **** р.н., які перебувають на квартирному обліку згідно з рішенням виконкому № 147/1 від 13.08.1996  року, в зв’язку з поліпшенням житлових умов.

 

Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського   голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

 

Міський голова                                                                                    Михайло НЕТЯЖУК

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів