Про зміну адреси (упорядкування нумерації) об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Діхтяр Наталії Василівни по вул. Богдана Хмельницького, 16-А в м. Фастів Фастівського району Київської області

image
13 Листопада 2023, 15:25
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

____________________      м.Фастів                                   № _________

 

Про зміну адреси (упорядкування нумерації)

об’єкту нерухомого майна – житловому будинку

Діхтяр Наталії Василівни по вул. Богдана

Хмельницького, 16-А в м. Фастів

Фастівського району Київської області

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Діхтяр Наталії Василівни щодо зміни адреси у разі упорядкування нумерації об’єкту нерухомого майна – житловому будинку в зв’язку з виявленням випадку невідповідності адреси житлового будинку фактичному розташуванню об’єкта та пакету документів (Свідоцтво про право власності на жилий будинок від 23.10.1995 р., зареєстровано в реєстрі за №8612), по вул. Богдана Хмельницького, 16 в м. Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Діхтяр Наталії Василівни: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. Богдана Хмельницького, 16 на Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. Богдана Хмельницького, 16-А.
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Діхтяр Н.В. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Діхтяр Н.В. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів