Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Сніжкової Тамари Савеліївни по вул. ****

image
4 Березня 2024, 15:01
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

____________________      м.Фастів                                   № _________

 

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна

– житловому будинку Сніжкової Тамари Савеліївни

по вул. ****

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Сніжкової Тамари Савеліївни щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу (Договір про поділ житлового будинку від 28.02.2024 р., зареєстрований в реєстрі за №586) та пакету документів (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 03.06.2019 р., індексний номер витягу: 168949536, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна:****, кадастровий номер: **** Технічний паспорт від 12.02.2024 року, реєстраційний номер: ТІ01:1352-6230-4665-7492, виготовлений ФОП Гук Катерина Романівна) по вул. ****. Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу та належить Сніжковій Тамарі Савеліївні: Україна, Київська обл., Фастівський р-н,**** на Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, ****.
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Сніжковій Т.С. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Сніжковій Т.С. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів