Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Кондратьєва Олександра Петровича по вул. ****************, ** в м. Фастів Фастівського району Київської області

image
7 Червня 2024, 23:54
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_______      м.Фастів                                   № _________

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна

– житловому будинку Кондратьєва Олександра

Петровича по вул. ****************, ** в

м. Фастів Фастівського району Київської області

 

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Кондратьєва Олександра Петровича щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу (Договір про поділ житлового будинку, що є спільною частковою власністю від 15.05.2024 р., зареєстровано в реєстрі за №1-1005) та пакету документів (Витяг з Державного реєстру речових прав від 04.04.2024 р., індексний номер витягу: 372871738, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 495072632112; Технічний паспорт від 29.04.2024 року, виготовлений ФО-П Скок Наталія Володимирівна) по вул. ****************, ** в м.Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Змінити та закріпити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу та належить Кондратьєву Олександру Петровичу: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. ****************, **.
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Кондратьєву О.П. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Кондратьєву О.П. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів