Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Бойко Людмили Михайлівни по вул. Сковороди, 7 в м. Фастів Фастівського району Київської області

image
2 Травня 2024, 14:35
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

____________________      м.Фастів                                   № _________

 

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна

– житловому будинку Бойко Людмили Михайлівни

по вул. Сковороди, 7 в м. Фастів

Фастівського району Київської області

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Бойко Людмили Михайлівни щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу (Договір про поділ житлового будинку від 23.03.2024 р., зареєстрований в реєстрі за №168) та пакету документів (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 05.11.2014 р., серія та номер: СТА 143580; Технічний паспорт від 02.04.2024 року, реєстраційний номер: ТІ01:8183-5078-3791-2378, виготовлений КП ФМР «Фастівське БТІ») по вул. Сковороди, 7 в м. Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

Змінити та закріпити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу та належить Бойко Людмилі Михайлівні: Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. Сковороди, 7.
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Бойко Л.М. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Бойко Л.М. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів