Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку Бєлкіної Тетяни Анатоліївни по вул. Віктора Михайлова, 39-А в м. Фастів Фастівського району Київської області

image
7 Червня 2024, 22:53
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_______      м.Фастів                                   № _________

Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна

– житловому будинку Бєлкіної Тетяни Анатоліївни

по вул. Віктора Михайлова, 39-А в м. Фастів

Фастівського району Київської області

 

На виконання статей 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 7 липня 2021 р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», на підставі заяви Бєлкіної Тетяни Анатоліївни щодо зміни адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу (Договір про поділ житлового будинку, що є спільною частковою власністю від 15.05.2024 р., зареєстровано в реєстрі за №1-1005) та пакету документів (Договір купівлі-продажу частки житлового будинку від 09.04.2021 р., зареєстровано в реєстрі за №1068; Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 09.04.2021 р., індексний номер витягу: 251953528, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 495072632112; Технічний паспорт від 29.04.2024 року, виготовлений ФО-П Скок Наталія Володимирівна) по вул. Віктора Михайлова, 39 в м. Фастів, Фастівського району, Київської області, керуючись п.11 ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

 

Змінити адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу та належить Бєлкіній Тетяні Анатоліївні з Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. Віктора Михайлова, 39 на Україна, Київська обл., Фастівський р-н, м. Фастів, вул. Віктора Михайлова, 39-А.
Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Бєлкіній Т.А. витяг з Реєстру будівельної діяльності щодо інформації про присвоєння адрес Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Гр. Бєлкіній Т.А. внести відомості до Державного земельного кадастру про місцезнаходження земельної ділянки.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів