Про  затвердження  на  посаді  заступника  міського  голови з  питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ  
image
1 Лютого 2021, 22:56
Поділитися:

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  затвердження  на  посаді  заступника  міського  голови

з  питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ

 

Відповідно до ст.3, абз. 3 ст. 10, ст.15 Закону України “Про службу в органах місцевого  самоврядування” та керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити  на  посаді заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ ________________________________.
Присвоїти ______________________, заступнику міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, __ ранг посадової особи  місцевого  самоврядування, з моменту призначення  на посаду.
Преміювання заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ, установлення йому надбавок, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», надання матеріальної допомоги у порядку та розмірі, установлених цією постановою, здійснювати за рішенням міського голови.
Заступнику міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ здійснювати виплату допомоги на оздоровлення, при наданні  щорічної  відпустки,  у розмірі посадового окладу, відповідно до ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні».

 

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА