Про взяття на квартирний облік та включеннядо позачергових списків на одержання житла дитину-сироту ***

image
8 Липня 2024, 22:24
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_______________                       м.Фастів                                                   №_____

 

Про взяття на квартирний облік

та включеннядо позачергових списків

на одержання житла дитину-сироту

***

 

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. ст. 36, 39, 46 Житлового кодексу України, ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пп. 3 п. 46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, керуючись пп. 2 п а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла – ***, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей та сім`ї виконавчого комітету Фастівської міської ради. Нерухомого майна у власності немає, житлом не забезпечений.
Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

Міський  голова                                                                    Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів