Про взяття на квартирний облік та включення до позачергових списків на одержання житла Яцука Юрія Івановича  

image
8 Липня 2024, 18:19
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                         м. Фастів                                                   №

Про взяття на квартирний облік

та включення до позачергових списків

на одержання житла

Яцука Юрія Івановича

 

Враховуючи зміст заяви Яцука Ю.І., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. ст. 36, 46 Житлового кодексу України, п.18, ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»,  п. 5-2, ст. 46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, керуючись пп. 2 п.  «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла – Яцук Юрія Івановича, 1986 р.н., як особу з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, не забезпечений житлом, зареєстрований та проживає по вул. ***, зі складом сім’ї *** особи:

Яцук Юрій Іванович, *** – заявник;
***

Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

Міський  голова                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів