Про взяття на квартирний облік та включення до позачергових списків на одержання житла дитини позбавленої батьківського піклування ХХХ

image
27 Червня 2024, 12:52
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

24.06.2024 р.                                            м.Фастів                                             № 343

 

Про взяття на квартирний облік

та включення до позачергових списків

на одержання житла дитини позбавленої

батьківського піклування

ХХХ

Враховуючи пропозиції громадської комісії по житлових питаннях при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до ст. ст. 36, 39, 46 Житлового кодексу України, ст. 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», пп. 3 п. 46 Постанови Ради  Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок  «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року №470, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

Взяти на квартирний облік за місцем проживання та включити до позачергових списків на одержання житла – ХХХ, УУУ р.н., як дитину позбавлену батьківського піклування, яка перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей та сім`ї виконавчого комітету Фастівської міської ради. Нерухомого майна у власності немає, житлом не забезпечений.
Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

 

Міський  голова                                                                    Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів