Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №89 від 19.02.2024 року «Про надання дозволу Томченко Людмилі Андріївні на переведення квартири №47 з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під офісно -торговельні приміщення по вул. Соборна, 56 в м. Фастів Фастівського району Київської області»   

image
5 Березня 2024, 13:11
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

______________                                   м. Фастів                                   № _____

 

 

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Фастівської

міської ради №89 від 19.02.2024 року

«Про надання дозволу Томченко Людмилі

Андріївні на переведення квартири №47

з житлового фонду в нежитловий з

подальшою реконструкцією під

офісно -торговельні приміщення по

вул. Соборна, 56 в м. Фастів

Фастівського району Київської області»                                                                                                     

У зв’язку з внесенням помилкових відомостей щодо власника об’єкта нерухомого майна  в рішенні виконавчого комітету Фастівської міської ради №89 від 19.02.2024 року «Про надання дозволу Томченко Людмилі Андріївні на переведення квартири №47 з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під офісно -торговельні приміщення по вул. Соборна, 56 в м. Фастів  Фастівського району Київської області», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

Внести зміни до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №89 від 19.02.2024 року «Про надання дозволу Томченко Людмилі Андріївні на переведення квартири №47 з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під офісно -торговельні приміщення по вул. Соборна, 56 в м. Фастів  Фастівського району Київської області», замінивши слова у назві та тексті рішення «Томченко Людмила Андріївна» на «Томченко Людмила Юріївна» за змістом.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів