Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 21.12.2021 року № 18-ХVІ-VІІІ «Про надання в оренду комунального майна»
image
29 Грудня 2021, 19:13
Поділитися:

 

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 21.12.2021 року № 18-ХVІ-VІІІ «Про надання в оренду комунального майна»

 

Враховуючи лист Фастівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України від 29.12.2021 р. № 1/1102, діючи у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

Внести зміни до рішення Фастівської міської ради Київської області від 21.12.2021 року № 18-ХVІ-VІІІ «Про надання в оренду комунального майна» та викласти пункт 1 даного рішення в наступній редакції:

 

«1. Надати Квартирно-експлуатаційному відділу міста Біла Церква в оренду терміном на п’ять років комунальне майно, згідно з додатком до даного рішення».

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

 

 

Міський голова                                                         М.В.Нетяжук

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА