Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради  №34-LXXVІІ-VII від 02.06.2020 року «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню» 
image
5 Квітня 2021, 10:55
Поділитися:

проєкт

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення доповнень до рішення Фастівської міської ради  №34-LXXVІІ-VII від 02.06.2020 року «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню» 

Враховуючи лист Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» від 15.03.2021р. №100.30/17732/2021-26вих. та лист Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради від 29.03.2021р. №44, діючи у відповідності до ст.18 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Внести доповнення до рішення Фастівської міської ради №34-LXXVІІ-VII 02.06.2020 року «Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню», шляхом включення до переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню наступних юридичних осіб:

–  Акціонерне товариство «Державний ощадний банк України»;

– Фастівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

 

 

 

Міський голова                                                                                             М.В.Нетяжук

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА