Про відзначення у місті Фастові в 2020 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ із Афганістану
image
14 Лютого 2020, 11:32
Поділитися:

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    13.02.2020                                                                                                            № 39 од

Про відзначення у місті Фастові

в 2020 році Дня вшанування учасників

бойових дій на території інших держав

та 31-ї річниці виводу

військ із Афганістану

 

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові                            на 2017–2020 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2016     № 12-XXII-VII, з метою належного відзначення в місті Фастові в 2020 році                             Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ із Афганістану, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

Затвердити план заходів з відзначення у місті Фастові в 2020 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виводу військ із Афганістану (додаток).Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови                         О. П. Давиденко.

 

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

 

 

 

Додаток

до розпорядження

.№  39 од      від 13.02.2020

 

 

План заходів з відзначення у місті Фастові в 2020 році

Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 та 31-ї річниці виводу військ із Афганістану

 

 

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1. Забезпечити проведення урочистого заходу у фойє міського Палацу культури.

 

15.02.2020

10-00

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

 

2. Придбати квіти для покладання до пам’ятного знаку воїнам-афганцям у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Молодіжний»

 

15.02.2020

 

 

Давиденко О. П.

Безкровна І. В.

 

3. Підготувати звернення міського голови до жителів міста та інформацію щодо проведення міськрайонних заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річниці виводу військ із Афганістану, розмістити у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради.

 

До 15.02.2020 Авксентюк Т. В.

 

4. Підготувати і направити листа до правоохоронних органів, повідомити КНП ФМР ФМЦ ПМСД щодо забезпечення охорони громадського порядку та належного медичного нагляду під час проведення заходів.

 

До 15.02.2020

 

 

Тягун О. М.

Костюк І. М.

Бойко М.О.

5. Витрати пов’язані з проведенням заходів (придбання квітів) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

 

Лютий, 2020 р. Безкровна І. В.

 

 

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська

 

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА